Zadzwoń do nas:

58 533 53 53

 

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00

Instalacje alarmowe, systemy monitoringu, serwis, rozbudowa i konserwacja instalacji, alarm i monitorowanie pojazdu  |  Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pszczółki, Nowy Staw, Gniew, Sztum

Instalacje

ALARMOWE

 

Nasz system alarmowy to nie tylko powiadamianie o intruzie. To instalacja podnosząca wygodę użytkowania budynku, pojazdów, oraz dająca bezpieczeństwo mieszkańcom (czujniki czadu i dymu).

Alarmowy.pl to nasza pasja, wdrażamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wiodących producentów – oferując wyłącznie sprzęt z oficjalnej dystrybucji. Gwarantujemy niezawodny, nowoczesny i ekonomiczny monitoring, systemy alarmowe oraz pełen serwis urządzeń tego typu.

 

Każda nasza realizacja poprzedzona jest bezpłatną wizją lokalną na obiekcie, który ma być zabezpieczany naszą instalacją. Nie realizujemy wycen w oparciu o plany czy projekty innych firm – bo każda instalacja wymaga indywidualnego podejścia.


Po wizji na obiekcie w przeciągu kilku dni klient otrzymuje propozycję cenową wraz z zestawieniem sprzętu zawartego w ofercie. Jeżeli zdecyduje się na wykonanie instalacji – udostępniamy dokumentację z pełnymi założeniami systemu, harmonogram oraz dokładną wycenę. Stanowią one w późniejszym czasie podstawę do zawarcia umowy i rozpoczęcia prac.

Szczegóły >>

Szczegóły >>

Szczegóły >>

Serwis

INSTALACJI

 

Wykonujemy usługi serwisowe oraz rozbudowy istniejących instalacji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala szybko diagnozować usterki i eliminować powstałe awarie. Posiadamy wiedzę z zakresu aspektów prawnych.

Systemy

MONITORINGU

 

Systemy wiodących producentów na rynku z gwarancją na całość wykonanych prac. Nasze systemy w jakości HD oferowane w atrakcyjnych cenach znacząco wyprzedzają konkurencję.

Sprawdź również:

Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie pytania

SPRAWDŹ, JAK MOŻEMY TOBIE POMÓC

Nasze usługi

Oferujemy przemyślane rozwiązania z zakresu monitoringu, systemów alarmowych oraz serwisu - poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym od 2006 roku i wieloma realizacjami u kilkuset klientów.

 

Nasze usługi świadczymy w takich miastach i miejscowościach, jak: Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pszczółki, Nowy Staw, Gniew, Sztum

 

 

Co oferujemy?

Pszczółki

Nowy Staw

Gniew

Starogard Gdański

Malbork

Tczew

Sztum

Systemy monitoringu

Instalacje alarmowe

Nasze usługi

KSDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Tczewie, ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew, NIP: 5932627071, KRS: 0000882476.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Realizacja: Plutowski.pl