Zadzwoń do nas:

58 533 53 53

 

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00

Instalacje alarmowe, systemy monitoringu, serwis, rozbudowa i konserwacja instalacji, alarm i monitorowanie pojazdu  |  Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pszczółki, Nowy Staw, Gniew, Sztum

Kim jesteśmy?

 

Oferujemy przemyślane rozwiązania z zakresu: monitoring, systemy alarmowe, serwis poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym od 2006 roku i wieloma realizacjami u kilkuset klientów. Alarmowy.pl to nasza pasja, wdrażamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wiodących producentów – oferując wyłącznie sprzęt z oficjalnej dystrybucji. Gwarantujemy niezawodny, nowoczesny i ekonomiczny monitoring, systemy alarmowe oraz pełen serwis urządzeń tego typu.

 

Każda nasza realizacja poprzedzona jest bezpłatną wizją lokalną na obiekcie który ma być zabezpieczany naszą instalacją. Nie realizujemy wycen w oparciu o plany czy projekty innych firm – bo każda instalacja wymaga indywidualnego podejścia.

 

Po wizji na obiekcie w przeciągu kilku dni klient otrzymuje propozycję cenową wraz z zestawieniem sprzętu zawartego w ofercie, jeżeli zdecyduje się na wykonanie instalacji – udostępniamy dokumentację z pełnymi założeniami systemu, harmonogram oraz dokładną wycenę – stanowią one w późniejszym czasie podstawę do zawarcia umowy i rozpoczęcia prac.

 

 

Co oferujemy?

 

 

Instalacje alarmowe


Nasz system alarmowy to nie tylko powiadamianie o intruzie, to instalacja podnosząca wygodę użytkowania budynku, oraz bezpieczeństwo mieszkańców (czujniki czadu i dymu).

 

Systemy monitoringu


Systemy wiodących producentów na rynku z gwarancją na całość wykonanych prac. Nasze systemy w jakości HD oferowane w atrakcyjnych cenach znacząco wyprzedzają konkurencję.

 

Serwis instalacji


Wykonujemy usługi serwisowe oraz rozbudowy istniejących instalacji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala szybko diagnozować usterki i eliminować powstałe awarie.

 

 

Pracujemy na sprzęcie:

 

 

Powyższe logotypy są własnością producentów, zostały użyte na niniejszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych

Sprawdź również:

Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie pytania

MALBORK

Alarm

Pszczółki

Nowy Staw

Gniew

Starogard Gdański

Malbork

Tczew

Sztum

Systemy monitoringu

Instalacje alarmowe

Nasze usługi

KSDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Tczewie, ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew, NIP: 5932627071, KRS: 0000882476.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Realizacja: Plutowski.pl