Zadzwoń do nas:

58 533 53 53

 

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00

Instalacje alarmowe, systemy monitoringu, serwis, rozbudowa i konserwacja instalacji, alarm i monitorowanie pojazdu  |  Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pszczółki, Nowy Staw, Gniew, Sztum

Macroscop jest globalnym dostawcą oprogramowania do zarządzania wideo na otwartej platformie z dodanymi zaawansowanymi funkcjami analizy wideo.

 

Oprogramowanie Macroscop umożliwia budowanie skalowalnych systemów monitoringu wizyjnego z nieograniczoną liczbą kamer IP, serwerów i stacji roboczych. Pakiet oprogramowania można łatwo rozplanować, zainstalować, skonfigurować i serwisować dzięki regularnym bezpłatnym aktualizacjom i aplikacjom mobilnym.

Firma MANTAR założona w 1993 r. przez pana Andrzeja Browarskiego w niezmienionej formie prawnej zajmuje się produkcją szaf, obudów, skrzynek, wyświetlaczy z blach czarnych, powlekanych, nierdzewnych i aluminiowych.

 

Od początku stawia na innowacje konstrukcyjne oraz technologiczne, dostarczając wszelkie obudowy potrzebne do instalacji światłowodowych. Specjalizują się w opracowaniach prototypów krótkich - serii często na konkretne potrzeby klienta.

Firma PULSAR powstała w 1994 roku, a jej głównym profilem firmy jest produkcja urządzeń i akcesoriów do systemów alarmowych, kontroli dostępu, telewizji przemysłowej.

 

Pulsar jest wiodącym liderem w Polsce w swojej branży oraz posiada wielu klientów w Europie i innych krajach na świecie ( 50 krajów na export ). Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia oraz doskonałej obsługi Klientów.

Niemieckie przedsiębiorstwo, zajmujące się produkcją techniki motoryzacyjnej i przemysłowej, dóbr użytkowych oraz technicznego wyposażenia budynków. Współcześnie jest to koncern skupiający fabryki i dysponujący siecią dystrybucyjną oraz serwisową w ponad 140 krajach świata.

 

Produkty Bosch spełniają szczególnie wysokie wymagania w zakresie ochrony, zabezpieczeń, komunikacji, ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, jak również wykorzystania energii.

Producent profesjonalnych urządzeń do systemów alarmowych. Gama produktów firmy obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, alarmy bezprzewodowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe.

 

Ponad 30-letnie doświadczenie, zespół ekspertów, nowoczesny park maszynowy i własne laboratorium pozwalają tworzyć jedne z najczęściej wybieranych urządzeń na rynku zabezpieczeń elektronicznych.

Hikvision to międzynarodowy lider w dostawie produktów i rozwiązań monitoringu wizyjnego, którego główna siedziba znajduje się w Hangzhou, Chiny.

 

Portfolio produktów firmy obejmuje kamery Smart IP, kamery analogowe HD, kamery szybkoobrotowe, rejestratory NVR i DVR, oprogramowanie VMS, systemy kontroli dostępu, kodery i dekodery oraz inne. Produkty Hikvision dostarczane są do wielu sektorów rynkowych jak: handel, bankowość i finanse, transport, edukacja oraz administracja.

GENEVO to w 100% polskie przedsiębiorstwo projektujące i produkujące zaawansowane technologicznie urządzenia alarmowe.

 

W swoich produktach skupiają się na maksymalizowaniu korzyści płynących z wykorzystywania zdobyczy nowoczesnej technologii. Zintegrowany komunikator bezprzewodowy, możliwość sterowania systemem za pomocą aplikacji mobilnych (Android, iOS), czy graficzny, animowany interfejs użytkownika z przyjaznymi ikonami, to tylko niektóre z ich rozwiązań.

Zhejiang Dahua Technology Co., Ltd. (Dahua Technology) jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań i usług AIoT zorientowanych na wideo

 

Firma zdecydowanie wzmacnia swoje strategie technologiczne, które obejmują platformy inteligencji cyfrowej AloT i IoT, kompleksowo promując modernizację inteligencji cyfrowej miast i przedsiębiorstw w oparciu o potrzeby klientów oraz tworząc większą wartość dla inteligentnej cyfrowej transformacji różnych branż.

Wieloletnia współpraca z naszymi partnerami pozwoliła wyłonić najbardziej sprawdzone i stabilne rozwiązania.

 

Pracujemy wyłącznie na bezpiecznych instalacjach nisko - prądowych. Odpowiednie szkolenia pozwalają nam tworzyć trwałe i zaawansowane instalacje na lata oraz serwisować je w zgodnie z zaleceniami producenta.

 

 

Poznaj naszych zaufanych partnerów handlowych:

Sprawdź również:

Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie pytania

POZNAJ NASZYCH ZAUFANYCH PARTNERÓW

Sprzęt i wyposażenie

Powyższe logotypy są własnością producentów, zostały użyte na niniejszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych

Pszczółki

Nowy Staw

Gniew

Starogard Gdański

Malbork

Tczew

Sztum

Systemy monitoringu

Instalacje alarmowe

Nasze usługi

KSDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Tczewie, ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew, NIP: 5932627071, KRS: 0000882476.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Realizacja: Plutowski.pl