Zadzwoń do nas:

58 533 53 53

 

Pon. - Pt. 8:00 - 18:00

Instalacje alarmowe, systemy monitoringu, serwis, rozbudowa i konserwacja instalacji, alarm i monitorowanie pojazdu  |  Tczew, Malbork, Starogard Gdański, Pszczółki, Nowy Staw, Gniew, Sztum

Przejdź do sekcji:

Skontaktuj się z nami!

Odpowiemy na wszelkie pytania

DLA DOMU, FIRMY, POJAZDÓW I DZIECI

Systemy monitoringu

Monitoring pojazdów

 

Monitoring pojazdów jest kompletnym i profesjonalnym rozwiązaniem, a jego instalacja jest bardzo prosta. Urządzenie idealnie nadaje się dla większych flot samochodów, ciężarówek i maszyn budowlanych.

Urządzenie może wezwać pomoc nawet, gdy Twoje dziecko nie może tego zrobić samodzielnie; ponadto ostrzeże Cię w przypadku zatrzymania oddechu spowodowanego wymiotami

Ilekroć dziecko robi wydech, rozświetla się zielone światełko - jeśli dziecko nie oddycha przez okres dłuższy niż 20 sekund, lub częstotliwość oddechu spada poniżej 8 na minutę, zapala się czerwona lampka i włącza się alarm

Łatwo włączysz ją w ciemności, a kiedy jest już włączona, usłyszysz ją nawet przez wiele zamkniętych drzwi

Jest w 100% bezpieczne dla dzieci, korzystają z niej również położne oraz zakłady opieki nad dziećmi

Urządzenie zaliczyło wiele trudnych, zgodnych z Normą Europejską testów klinicznych

Dzięki aplikacji, wszystkie informacje na temat położenia i eksploatacji Twoich pojazdów masz pod ręką

W przypadku wszystkich produktów, oprócz 2-letniej gwarancji, można uzyskać do 5 lat rozszerzonej obsługi serwisowej

Streaming na żywo

Nagranie na żywo z kamery, które można odtworzyć w dowolnej chwili, aby sprawdzić sytuację

Rejestracja przez 3 i 7 dni

Rejestracja wielodniowa alarmów w ciągu ostatnich 3 lub 7 dni

Sekwencja wideo

Automatyczna rejestracja na 30 sekund przed alarmem i po jego zakończeniu

Książka jazd aplikacji oferuje możliwość identyfikacji aż do 99 kierowców

Możesz wybrać spośród 3 urządzeń monitorujących i wybrać to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom

Jednostka sterująca rozpoznaje kierowcę, przełącza się pomiędzy jazdami służbowymi i prywatnymi, zaś w przypadku pojawienia się problemu, wysyła sygnał

Monitor oddechu

 

Monitor oddechu pilnuje Twoje dziecko, gdy śpi. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że nasze urządzenie będzie monitorować oddech Twojego dziecka i w razie zagrożenia natychmiastowo ostrzeże Cię – sygnałem dźwiękowym lub wizualnym.

 

Urządzenie naszego partnera jest certyfikowane medycznie i regularnie stosowane w szpitalach.

WDR

 

Wide dynamic range (WDR) jest systemem obrazowania, dzięki któremu możliwe jest nagranie większej (niż w kamerze bez WDR) liczby szczegółów obserwowanej sceny, od miejsc zaciemnionych po bardzo naświetlone.

Maski prywatności

 

Strefy prywatności to dowolnie konfigurowalne przez użytkownika obszary obrazu wyłączone spod monitoringu. Precyzyjna kontrola nad kształtem, wielkością i położeniem masek

Cyfrowa stabilizacja obrazu

 

Kompensacja drgań obrazu powstającego w wyniku szybko poruszających się obiektów odbywa się poprzez dynamiczną redukcję jego jakości. Balans między jakością obrazu, a powstałymi drganiami obrazu pozwala uniknąć rozmycia.

Korekcja mgły

 

Nasze kamery wyposażone są w oprogramowanie umożliwiające wykonanie procesu optycznej i cyfrowej poprawy widoczności we mgle.

Kolorowy obraz w nocy

 

Wbudowane w kamerę diody LED z ciepłą barwą światła oraz przetwornik o wysokiej czułości pozwalają nagrywać kolorowy obraz w nocy. W ten sposób możesz dowiedzieć się więcej z materiału wideo nagranego przez kamerę, niezależnie od panujących na zewnątrz warunkach oświetlenia.

Przekroczenie linii

 

Na obrazie z kamery należy narysować wirtualną linię. Może to być wierzchołek ogrodzenia lub płaszczyzna bramy. Przekroczenie takiej linii spowoduje wywołanie zdarzenia alarmowego, którym może być wysłanie e-maila ze zdjęciem. W tym samym momencie rejestrator rozpocznie nagrywanie obiektu, który naruszył linię.

Wkroczenie w obszar

 

Funkcja VCA pozwala użytkownikowi zdefiniować dowolny obszar widziany na obrazie kamery. Wykrycie ruchu w tym obszarze wywołuje alarm. Definiowanie obszaru realizowane jest za pomocą linii. Pozwala to bardzo dokładnie wyznaczyć chronioną strefę.

Doskonały obraz w nocy

 

Kamera charakteryzuje się wysoką czułością. Poniżej tej wartości obraz pokazywany jest w trybie czarno-białym, co stanowi najlepszy wynik w tej klasie kamer IP.

Specyfika monitoringu:

Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego domu, punktu handlowego, firmy lub innego obiektu?

 

Podstawą jest niezawodny system monitoringu!

 

Rejestracja obrazu z kamer do monitoringu to prosty sposób na to, aby odstraszyć potencjalnego włamywacza, móc zareagować w sytuacji zagrożenia i zyskać dowody potrzebne np. przy współpracy z policją.

Od wielu lat zajmujemy się sprzętem do monitoringu. Doskonale rozumiemy, jak pracują kamery i rejestratory do monitoringu oraz wiemy, jak ważna jest prawidłowa konfiguracja systemu. Umiejętne połączenie ze sobą poszczególnych elementów sprawia, że telewizja przemysłowa działa bez zakłóceń i pozwala efektywnie monitorować obiekt.

 

Oprócz zaproponowanych przez nas kompletnych zestawów do monitoringu proponujemy takie, do których samodzielnie będziesz mógł dobrać najlepsze akcesoria: dysk twardy, kable, wtyki i złącza, zasilacz, sprzęt sieciowy.

 

Wiele z zestawów nadaje się też do rozbudowy o kolejne kamery i inne elementy.

 

 

Podstawowe funkcje kamery:

Pszczółki

Nowy Staw

Gniew

Starogard Gdański

Malbork

Tczew

Sztum

Systemy monitoringu

Instalacje alarmowe

Nasze usługi

KSDC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Tczewie, ul. Hanny Hass 4, 83-110 Tczew, NIP: 5932627071, KRS: 0000882476.

 

Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści oraz zdjęć zabronione.

Obowiązek informacyjny przed wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych (zobacz)

 

Realizacja: Plutowski.pl