skip to Main Content

Zabezpieczenia Tczew

Kim jesteśmy?

Oferujemy przemyślane rozwiązania z zakresu: monitoring, systemy alarmowe, serwis poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym od 2006 roku i wieloma realizacjami u kilkuset klientów. Alarmowy.pl to nasza pasja, wdrażamy wyłącznie sprawdzone rozwiązania wiodących producentów – oferując wyłącznie sprzęt z oficjalnej dystrybucji. Gwarantujemy niezawodny, nowoczesny i ekonomiczny monitoring, systemy alarmowe oraz pełen serwis urządzeń tego typu.

Każda nasza realizacja poprzedzona jest bezpłatną wizją lokalną na obiekcie który ma być zabezpieczany naszą instalacją. Nie realizujemy wycen w oparciu o plany czy projekty innych firm – bo każda instalacja wymaga indywidualnego podejścia. Po wizji na obiekcie w przeciągu kilku dni klient otrzymuje propozycję cenową wraz z zestawieniem sprzętu zawartego w ofercie, jeżeli zdecyduje się na wykonanie instalacji – udostępniamy dokumentację z pełnymi założeniami systemu, harmonogram oraz dokładną wycenę – stanowią one w późniejszym czasie podstawę do zawarcia umowy i rozpoczęcia prac.

Zainteresowany ofertą?
zadzwoń: 58 533 53 53
lub skorzystaj poniżej z formularza kontaktowego

Co oferujemy?

  • Instalacje alarmowe
    Nasz system alarmowy to nie tylko powiadamianie o intruzie, to instalacja podnosząca wygodę użytkowania budynku, oraz bezpieczeństwo mieszkańców (czujniki czadu i dymu).
  • Systemy monitoringu
    Systemy wiodących producentów na rynku z gwarancją na całość wykonanych prac. Nasze systemy w jakości HD oferowane w atrakcyjnych cenach znacząco wyprzedzają konkurencję.
  • Serwis instalacji
    Wykonujemy usługi serwisowe oraz rozbudowy istniejących instalacji. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala szybko diagnozować usterki i eliminować powstałe awarie.

Pracujemy na sprzęcie

Powyższe logotypy są własnością producentów, zostały użyte na niniejszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych

Dane firmy

Alarmowy.pl sp. z o.o.
ul. Hanny Hass 4
83-110 Tczew
NIP: 5932606689
REGON: 366759767
KRS: 0000667817
+48 58 533 53 53
biuro@alarmowy.pl

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza

Back To Top